Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Polityka prywatności

Jak zbieramy dane? 

Szanując Państwa prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.

Firma Krak.Jet Łukasz Sokołowski na potrzeby prowadzenia sklepu etonery24.pl zbiera informacje dotyczące osób fizycznych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą oraz dane osób fizycznych dokonującej czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z działalnością gospodarczą.

Dane osobowe klientów zbierane są tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówień. Klient dobrowolnie i bez przymusu podaje dane osobowe w przypadku chęci rejestracji w naszym sklepie, bądź w przypadku zakupu w sklepie bez konieczności rejestracji. Wspomniana rejestracji w sklepie jest tylko ułatwieniem dla Państwa w przypadku kolejnego zakupu, ponieważ system sam zaczyta Państwa dane potrzebne do realizacja zamówienia.

W przypadku rejestracji w naszym sklepie, a także dokonując zakupu bez rejestracji klient podaje następujące dane:

·        imię i nazwisko

·        adres zamieszkania

·        numer telefonu

·        adres mailowy

·        NIP ( zakup na firmę )

W przypadku zakupu oraz rejestracji w naszym sklepie Państwa dane mogą zostać przez nas przekazane tylko i wyłącznie firmom kurierskim, które będą dostarczać przesyłki oraz bankom i systemom płatności.

Administratorem Danych Osobowych jest firma: Krak.Jet Łukasz Sokołowski, ul. Rocha 32, 42-201 Częstochowa

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com